O nas
Kotki
Kocury
Kocięta
O rasie
Kontakt
Linki

Oto nasze koteczki mieszkające z nami w hodowli
Z Kociego Zachodu*PL:

 

ULLA EUFORIA*PL
ur.: 04.02.2006 roku
kolor: BRI c liliowy
ojciec: CH CARUSO Z MUZYKI*PL BRI c liliowy
matka: KIARA LILAC MUEZZI*PL BRI c liliowy

Ulla jest matką całego rodu Z KOCIEGO ZACHODU*PL, podporządkowała sobie pozostałe koty, króluje w całości swego majestatu. Jest niesamowicie dystyngowaną damą. Uwielbia przesiadywać na parapetach i obserwować świat swoimi mądrymi i prześlicznie wybarwionymi pomarańczowymi oczami.

* * *

 

GIC DOLLY SARANTINA*PL
Grand International Champion
ur.: 08.09.2007 roku
kolor: BRI d 23 rudy tygrysi tabby
ojciec: CH MAGIC HAPPY STAR*PL BRI d 23 rudy tygrysi tabby
matka: IC GEW-GEW FINCH NEST*PL BRI g niebieski szylkret

Nasz "maluszek" - Dolcia- wprowadziła jeszcze więcej psot i zabaw do rodziny Z Kociego Zachodu Wszędzie jej pełno, nic się bez niej nie może wydarzyć. Pierwsza do zaczepiania kogokolwiek, nawet psa. Jak prawdziwa dziewczynka doskonale wie jak ewentualnie radzić sobie z silniejszym - w przypadku przegranej, wrzeszczy na całe gardło. Podbiła nie tylko nasze, ludzkie serca, wszystkie pozostałe koty też ją bardzo lubią, a najbardziej ASSAN.

 
 


 

 

 

 

IC LIBUSZA JARZĘBINOWE UROCZYSKO*PL
International Champion
ur.: 18.07.2006 roku
kolor: BRI n czarny
ojciec: WCH EGOIST JUNIOR BRI b czekoladowy
matka: CH AGAFIA JARZĘBINOWE UROCZYSKO*PL BRI a niebieski

Libuszka ma zadziorny charakter, nie przepada za rządami Ulli, chociaż jak trzeba zna swoje miejsce w szeregu i ustępuje. Jest niespotykanie czarną koteczką, jej szata zachwyca nie tylko nas ale również sędziów na wystawach. Już jako junior została BEST YOUNG na wystawie w Lublinie.W domu wszędzie jej pełno, jest wszystkiego ciekawa, nic się nie dzieje bez jej udziału. Doskonałym towarzyszem do zabaw i psoty jest nie tylko nasz Al Caponek ale i sunia FIGA (rottweiler).