O nas
Kotki
Kocury
Kocięta
O rasie
Kontakt
Linki

Oto nasze kocurki mieszkające z nami w hodowli Z Kociego Zachodu*PL:

 

EC AL CAPONE KAMERYN*CZ
ur.: 30.10.2006 roku
kolor: BRI b czekoladowy
ojciec: IC Alf Tergy*CZ BRI b czekoladowy
matka: IC MATYLDA SIBORNALl*CZ BRI a 03 niebieski bicolorAli tak nas zachwycił, że pojechaliśmy po niego aż do BRNA, do Czech.
Jest niesamowitym pieszczochem i przytulaskiem, któremu podzespół do mruczenia włącza się już na zawołanie jego imienia. Dla niego każdy czas jest dobry na pieszczoty. Jest naszym spełnionym marzeniem o czekoladowym Brytyjczyku. Dla niego życie to świetna zabawa. Jego pogodna natura udziela się otoczeniu, kotki kończą walki, pies jest chętny do wspólnej zabawy, a my moglibyśmy go pieścić bez końca.

 

GIC ASSAN Z KOCIEGO ZACHODU*PL (z naszej hodowli)
ur.: 09.05.2006 roku
kolor: BRI c 21 liliowy nieokreślony tabby
ojciec: EC ARCHIE ALKIONE*PL BRI b 33 21 czekoladowy colorpoint
matka: ULLA EUFORIA*PL BRI c liliowyASSAN - to słodkie "maleństwo", to pierworodny synek naszej ULLI. Zachwyciliśmy się od samego początku jego modelową, zwartą budową, wspaniałym umaszczeniem liliowo - kremowym i niezwykłymi oczami. Z czasem wyrósł, mimo, że jest jeszcze młodziutki, na pięknego kocura. Ma przy tym wspaniały, łagodny charakter. Jest prawdziwym przyjacielem dla DOLLY, są nierozłączni. To on dba o to, aby DOLLY czuła się jak księżniczka, pokochał ją od pierwszych dni i jest na każde jej zawołanie, zarówno do zabawy jak i do obrony.

 

 GALERIA